FirmaGRB specjalizuje się również w wykonywaniu dachów zielonychbędących coraz częstszym rozwiązaniem stosowanym w zatłoczonychmiastach. Powierzchnia biologicznie czynna jaką stanowi dach zielonyto idelane rozwiązanie by zachować równowagę pomiędzyrozwijającym się miastem a naturalnym środowiskiem. Doboru warstwi technologii dachu zielonego uczyliśmy się od najlepszychdostawców systemów dostępnych na rynku europejskim.

Kilkadziesiąt realizacji dachów zielonych pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, na podstawie którego jesteśmy w stanie bezpiecznie doradzić i dobrać i wykonać odpowiedni system. Rozwiązania nasze opieramy o sprawdzone systemy firmy Vedag.

Realizacje dachów zielonych wykonujemy kompleksowo od hydroizolacji, przez termoizolację aż po zieleń ekstensywną lub intensywną. Realizujemy dachy zielone na budynkach jednorodzinnych
i wielorodzinnych, obiektach przemysłowych, płytach nad garażem. Każde rozwiązanie wymaga indywidualnego podejścia pod kątem hydroizolacji, rodzajów drenażu, substratów i roślinności, tak by dach był ozdobą i pełnił swoją funkcję z naciskiem na bezpieczeństwo i niezawodność obiektu.