Firma GRB powstała w 2008 roku jako firma specjalizująca się w wykonywaniu hydroizolacji płaskich pokryć dachowych, tarasów i dachów zielonych w technologii pap termozgrzewalnych i samoprzylepnych jak również membran PCV i EPDM.

Obecnie dzięki zdobytemu doświadczeniu oferujemy kompleksowe wykonanie warstw dachu, tarasów i dachów zielonych oraz fundamentów wraz z doradztwem i doborem odpowiedniego systemu do danej inwestycji.

Ścisła współpraca z czołowymi producentami hydroizolacji pozwoliła na rozwój w kierunku systemowych rozwiązań i dzięki zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie dobrać system dostosowany do potrzeb inwestycji i portfela klienta.

Kładąc nacisk na stały rozwój firmy bierzemy czynny udział w szkoleniach i targach mających na celu poznawanie nowych technologii.

Z uwagi na potrzeby rynku firma GRB od 2010 roku rozpoczęła działalność w zakresie realizacji lekkich elewacji stalowych z blach trapezowych i płyt warstwowych. Pozwoliło to na pełną obsługę inwestycji w zakresie zewnętrznej obudowy. Na dzień dzisiejszy mamy już kilkadziesiąt realizacji.

W zakresie działalności oferujemy również możliwość dostawy kompletu materiałów potrzebnych do realizacji dachów płaskich, tarasów, dachów zielonych jak również wszelkich hydroizolacji.